Introducing Green Travellers

green traveling

Introducing Green Travellers

As you know, I always encourage to invest in experiences rather than things and love to travel! Travelling can expand and refresh our minds, promote intercultural understanding, and provide a quality time for the family to create priceless lifetime memories.  Unfortunately, travelling can also do an impact on our Mother Earth so it’s important to travel responsibly (my post about Green travelling is coming up soon!). But you may feel overwhelmed when searching for not only an ethical, eco-friendly destination but family friendly too. As I am always travelling with my family it is important we all enjoy our time. Therefore, we decided to launch a project Green Travellers, where we will share our experiences with you. We hope it will help you to discover some new and exciting holiday destinations!


Kaip žinote, aš stengiuosi ir jus skatinu investuoti ne į daiktus, o patirtis ir vienas didžiausių malonumų man ir mano šeimai yra kelionės.  Kelionės atgaivina mūsų mintis, aštrina protą, skatina tarpkultūrinę toleranciją ir supratimą bei suteikia nepakartojamus įspūdžius, kurie suartina  ir išlieka atmintyje  visą gyvenimą. Gaila, kad dažnai kelionės palieka stiprų ekologinį pėdsaką mūsų Motinai Žemei, todėl keliauti reikia atsakingai (mano įrašas apie tai, su patarimais jau pakeliui!). Tačiau keliaujant su šeima, gali būti sunku surasti ne tik etišką kelionę, bet ir draugišką šeimoms su mažiesiems. Man, kaip nuolat keliaujančiai su dukra, labai svarbu, kad kelione galėtume mėgautis visi. Būtent dėl to, sukūrėme naują rubriką Green Travellers, kurioje dalinsimės savo kelionių įspūdžiais ir padėsime jums atrasti etiškas ir šeimai draugiškas vietas!

Introducing Green Travellers 1

3 ECO LEAVES 

SUSTAINABILITY LEAF. Responsible travel practice pays attention to environmental, social, and economic sustainability. To get this Eco Leaf it is important to use renewable energy, recycle, support local business and communities and offer options for guests to make an impact (such as not having the sheets changed or wash towels daily when staying in a hotel).

NATURE LEAF. We all know, spending time outdoors is the perfect way to relax, clear our minds, reduce stress and uplift our energy.  Outdoors and connecting with nature is important for adults, but it is VITAL for our kids’ well-being. Therefore another Eco Leaf goes for getting your family out of the house, immersed in the outdoors and having fun, without costing the earth.

FAMILY LEAF. As I already mentioned, it is important to feel comfortable with my little one so we all can enjoy our time. No doubts, one eco leaf is for being a family friendly place.


EKOLOGIJOS LAPELIS. Atsakingas turizmas reiškia, kad dėmesys kreipiamas į aplinką, į socialinius bei ekonominius veiksmus. Šis lapelis gali būti skiriamas už atsinaujinančių išteklių naudojimą, rūšiavimą ir perdirbimą, už paramą vietiniams žmonėms, bendruomenėms ir smulkiesiems verslininkams, bei už galimybes patiems turistams įtakoti savo ekoliginį pėdsaką. Pavyzdžiui,  leisti žmonėms pasirinkti ar jų patalynę bei rankšluoščius reikia keisti ir skalbi kasdien.

GAMTOS LAPELIS. Visi žinose, kad buvimas gamtoje atpalaiduoja, išvalo mintis, malšina įtampą, stresą ir pakrauna energija. Tačiau vaikams buvimas gamtoje gyvybiškai būtinas, jei norime, kad jo raida būtų visavertė. Todėl dar vienas eko lapelis už išėjimą iš namų ir smagų bei turiningą laiko praleidimą lauke.

ŠEIMOS LAPELIS. Kaip jau minėjau, man labai svarbu, kad visa šeima jaustųsi patogiai ir galėtų mėgautis kelione. Todėl dar vienas eko lapelis tai vietai, kurioje lankantis draugiškai sutiktų ne tik mus, bet ir vaikus.

Introducing Green Travellers 2

We believe green travelling is a force for good: it can open hearts and minds, give us a broader understanding of the world, inspire us to make a difference and teach our kids. We hope Green travellers will help you to discover amazing destinations that we visited, explored,loved and therefore approved!


Mes tikime, kad atsakingas keliavimas ne tik atveria mūsų protus ir širdis, praplečia pasaulio suvokimą, bet ir įkvepia atsakingiems pokyčiams bei to moko pačius mažiausius keliautojus. Tikimės, kad Green Travellers rubrika padės jums atrasti nuostabias vietas, kurias mes aplankėme, išžvalgėme ir jas pamilę užskaitėme!

green traveling

Do you want to recommend a destination for Green Travellers to explore and approve? Contact us at lapepaboutique@gmail.com or via Eco blog form, we can’t wait to hear from you!


Žinote vietą, kurią rekomenduotumėte Green Travellers aplankyti ir išžvalgyti? Susisiekite su mumis el.paštu lapepaboutique@gmail.com arba užpildę Eco blog formą, labai laukiame!

Love,

E.