BABA | Natural remedies for cough

baba natural remedies from cough for kids

BABA | Natural remedies for cough

Cold season comes with all the viruses. When my daughter is ill I try to avoid medications as long as possible and reach out for natural remedies instead. I am always looking for a natural, safe and trustworthy remedies, therefore I feel very blessed to test some natural BABA products.  Original-Stadelmann®- Aromatherapy products are handmade in Germany, in a pharmacy since 1988m. All products are from the high quality ingredients, fresh and without nasties.  Essential oils used for the products are organic or growing naturally in nature. Company takes sustainability very responsibly and supports local business and traditional essential oil makers,

Cough and running nose are the most common problems during a cold season. Here are some natural products to fight with these problems: Engelwurz cream and Thymian-Anglika oil.


Šaltasis sezonas – ligų metas. Ir kaip nesinori tiesti rankos vaistų link! Kaip ir visos sąmoningos mamos, aš vengiu sintetikos ir savo dukrytei ieškau to, kas saugiausia, natūraliausia ir patikimiausia. Todėl labai džiaugiuosi atradusi natūralius BABA produktus. Original-Stadelmann®- Aromamišiniai gaminami vaistinėje Vokietijoje nuo 1988 m.  Tai rankų darbo gaminiai iš aukščiausios kokybės žaliavų, be sintetinių priedų ir konservantų. Eteriniai aliejai yra visiškai natūralūs, auginti ekologiškuose ūkiuose arba natūraliai gamtoje augantys. Baziniai aliejai kiek įmanoma pasirenkami iš ekologiškų ūkių,  mikrobiologiškai tikrinama jų kokybė.  Gaminant šiuos produktus laikomasi atsakomybės ne tik už galutinį produktą, bet lygiai taip pat atsakomybės už gamtą ir kiekvieną darbuotoją. Užsakant žaliavas yra atsižvelgiama, kad būtų auginta ir transportuojama atsakingai tiek prieš žmogų, tiek prieš gamtą. Remiami projektai, kurie gelbsti tradicinių augintojų ir aliejų gamintojų išlikimą, gamtos išsaugojimą ir teisingą apmokėjimą už darbą.

Kosulys, varvanti nosytė – dažniausios problemos kamuojančios mažuosius.  Štai pora natūralių BABA priemonių kovai su šiomis negandomis: Engelwurz tepaliukas ir Thymian-Angelika aliejukas.

THYMIAN-ANGELIKA OIL

baba natural remedies from cough for kids

This thyme and angelica oil help to avoid cold and flu, naturally supports clear bronchial passages and soothes breathing. It has a quite intense smell, however,  my daughter doesn’t think it irritating and loves the smell. As soon as I spot first signs of cold, I massage few drops on her chest, neck and back. It is recommended to do so in order to active the immune system. For better results, it’s recommended to use it with warming wool or beeswax compress.

INGREDIENTS: angelica, Australian tea tree, sage, thyme, nut-pine, calendula, almond oil, sesame oil, jojoba.


Šis čiobrelių ir vaistinės šventagaršvės aliejus saugo nuo peršalimo ligų, stiprina imuninę sistemą, ramina bronchus ir palengvina kvėpavimą.  Nors jis kvepia gana intensyviai, mano dukrytės nosytės jis neerzina ir yra labai mylimas. Vos atsiradus pirmiesiems peršalimo ženklams reguliariai triname kaklą, krūtinę ir nugarą. Tai daryti rekomenduojama tam, kad aktyvuotumėte imuninę sistemą. Dar stipresnis poveikis atsiranda derinant įtrinimus su šiltu bičių vaško ar šildančiu vilnos kompresu, o naudojant kūdikiams įpilti vieną trečdalį bazinio aliejaus.

INGREDIENTAI: šventagaršvė, australiškasis arbatmedis, šalavijas, čiobrelis, kedrinė pušis, medetka, migdolų aliejus, sezamų aliejus, jojoba.

baba natural remedies from cough for kids

ENGELWURZBALSAM

baba natural remedies from cough for kids

This natural balm is a real life saviour for a blocked or running nose! I completely understand, why it’s the most popular BABA product. It was originally created for babies, however, it’s suitable for all ages: from baby to adult. I am saving this balm for my daughter, but I used it as well a bit when I was very ill. It is very easy to use, all you have to do just apply a bit under your nose. For babies, you can apply a bit on a cotton cloth and leave it near the baby. You can also massage it to kids chest or back if you see first signs of cold.

INGREDIENTS: angelica, marjoram, thyme, tutsan, bees wax, lanoline.


Šis žolės ir žemės kvapo tepalas tikras išsigelbėjimas užsikimšusiai ir tekančiai nosiai. Pilnai suprantu, kodėl tai vienas iš labiausiai išgirtų Aromamišinių gaminių! Jis buvo sukurtas naujagimiams, bet tinka visiems: nuo kūdikio, iki suaugusio. Nors tausoju tepaliuką dukrytei, bet užklupus ligoms nakčiai pasitepdavom ir mes su vyru! Tepaliuką naudoti labai paprasta, tereikia plonu sluoksniu patepti nosies sparnelius, o naujagimiams užtenka ant medžiaginės nosinaitės užtepti apie 0,5 cm tepaliuko ir pakabinti greta.  Jei vaikui prasideda kosulys, verta su Engelwurz balzamu patepti krūtinę ir nugarą. O patepus už ausies galima palengvinti prasidėjusius ausies skausmus.

INGREDIENTAI: Šventagaršvė, mairūnas, čiobrelis, jonažolė, bičių vaškas, lanolinas.

BABA | Natural remedies for cough 1

baba natural remedies from cough for kids

For orders or further information you can contact Stadelmann®-Aromatherapy on Facebook. Stay healthy.


Stadelmann®-Aromamišiniai gali tapti kvepiančiais Jūsų pagalbininkais, padedančiais įveikti tiek kūno, tiek ir sielos nusiskundimus. Likite sveiki!

Natūralių BABA produktų įsigyti galite parašę žinutę Facebook paskyroje.

Love,

E.

1 Comment