Creative Sunday

Creative Sunday

DSC_7514-2

Sunday at home. Without any major plans. Without rushing.  Sipping coffee, dreaming, crocheting and crafting.  Life gets busy. We sometimes forget why we create or what value it provides in our lives. According to researchers creative expression may give you a full list of benefits and helps children develop subsequent abilities which will be useful in their life. In addition, creativity can help you build better relationships. Creativity comes in all shapes. However, you choose to nurture it, begin today.  You’ll be healthier, happier and enriched.


Sekmadienis namuose. Be jokių didesnių planų, išvykų, skubėjimo. Lėtai gurkšnoju kavą, svajoju ir užsiimu rankdarbiais. Gyvenimo tempas greitėja, todėl dažnas nerandam laiko kūrybai, o vėliau ir pamirštam to svarbą. Nors tyrimai sufleruoja, kad kūrybiškumo nauda yra begalinė. Ypač vaikams. Kūrybiškumas padeda jiems įgyti ir išlavinti tam tikrus įgūdžius, kurie labai pravers gyvenime. Be to, kūrybiškumas padeda sukurti tam tikrą ryšį bei tvirtina santykius. Kūrybiškumui taisyklių, kaip ir ribų, nėra. Kaip benuspręstumėte kūrybiškumą ugdyti – pradėkite šiandien. Tapsite sveikesni, laimingesni ir turtingesni.

DSC_7596

DSC_7603

DSC_7608

DSC_7611

DSC_7609

DSC_7612

Somehow, my daughter thinks that each picture needs to dry, so she would take them to the garden and leave in front of the sun 🙂 Later I display them on a board. I bought a simple cork notice board  from ebay, painted the frame in white and use it to display her creations.


Dėl kažkokios priežasties mano dukra galvoja, kad visi piešiniai turi išdžiūti 🙂 Tad visuomet suranda jiems tinkamą vietą džiūti – dažniausiai sodelyje ant stalo, prieš saulutę. O tada piešiniai keliauja ant lentos. Nupirkau didelę kamštinę lentą (ebay), kur kabinu jos piešinius ir kitus darbelius.

DSC_6927

DSC_6932

DSC_6934

DSC_6938

DSC_6936

DSC_2538

Lot’s of love,

E.

Creative Sunday was last modified: December 7th, 2016 by La Pepa
2 Comments
 • Renata

  September 27, 2015 at 9:25 pm

  Miela E., kaip pas Jus viskas taip grazu, tvarkinga? Nuotraukose visada viskas idealu 🙂 pasiziuriu i savo namus, i Jusu nuotraukas ir nesuvokiu – KAIP speti ir tokius grazius daiktus sukurti, ir idealia tvarka palaikyti, ir nudirbti moteriskus darbus (maisto ruosa, skalbiniai, etc.), o kur dar ir spet nagucius nusilakuot… Kokia paslaptis? :)))

  • La Pepa

   September 28, 2015 at 10:32 am

   Labas Renata,

   ačiū už komplimentą 😉 Tiesą sakant, tokį klausimą išgirstu gana dažnai 🙂 Na, nėra mano namuose ideali tvarka ir nemanau, kad tas įmanoma realiai namuose GYVENANT 🙂 apsikuičiam, susitvarkom, apsikuičiam susitvarkom. Taip ir gyvenam 🙂 Manau, kad kiekvienam tiesiog reikia atrasti sistemą, kuri jiems geriausiai veikia palaikant tvarką namuose. Mano atveju, tai labiausiai turiu dėkoti darbovietei, kur suteikiama galimybė dirbti lanksčiu grafiku. Dirbu kas antrą dieną prailgintas valandas, tad per laisvadienį susitvarkau namus ir pasiruošiu valgyt dviem dienom, kad kitą dieną grįžus vėlai po darbo nereikia bėgti prie puodų. Antras svarbus dalykas, kad dukrytė eina miegoti gana anksti 19-20 val. Tai suteikia man ilgus laisvus vakarus, kada galiu užsiimti rankdarbiais arba tiesiog gurkšnoti arbatą su vyru ir žiūrėti filmą 🙂 Trečias svarbus dalykas – vyro pagalba namuose ir darbų pasidalijimas. Tikrai nėra viskas tik ant mano pečių. Na ir galiausiai – laiko planavimas. Visi per dieną turim tiek pat 24 valandas, vieni spėja daug nuveikti per tą laiką, kiti daug laiko išsvaisto. Aš iš prigimties esu aktyvi ir nemėgstu sėdėti nieko neveikiant, plius turiu ilgas dienas, kadangi dukrytė anksti nuėjusi ir anksti atsikelia ryte, tad privalau keltis ir aš anksti 🙂 O tai reiškią ilgą dieną 😉
   Vienas svarbiausių mano patarimų būtų turbūt tvarkytis dažnai ir po truputį (na mes per dieną kelis kartus apsitvarkom), tada nesusikrauna tiek daug darbų iš karto ir tvarkymasis nevargina 🙂