Teepee tent

Teepee tent 1

Teepee tent

 

Teepee tent 2

I was always admiring teepee and wigwam tents. It looks such a lovely shelter for kids to play, explore and hide.  I wanted to make one for my little one and when my mum came over I thought it’s a perfect chance to use her skills and knowledge in sewing! We went to the fabric shop and after two evenings teepee tent was in the garden!


Aš visada žavėjausi Teepee ir Wigwam stiliaus palapinėmis. Jos atrodo kaip nuostabi vietelė vaikams pasislėpti, pabūti su savimi, pažaisti ar skaityti knygeles. Jau labai seniai planavau tokią padaryti ir savo dukrytei, tačiau vis pritrūkdavo laiko bei pasiryžimo. Tačiau kuomet mano mama atvyko pas mus paviešėti ilgesniam laikui, nusprendžiau, kad tai puikus metas pasinaudoti jos patarimais ir žiniomis, bei jos pagalba patobulinti savo siuvimo įgūdžius. Nukeliavome į medžiagų parduotuvę ir po dviejų neilgų vakarų palapinė jau stovėjo kieme 🙂

Teepee tent 3

I wanted to make it look simple and natural so I used bamboo poles and natural rope. Teepee tent can be used not only outside but indoors as well. And I have to say it might be a really nice interior piece.


Norėjau, kad palapinė atrodytų natūraliai ir paprastai, tad naaudojau bambuko lazdas ir paprastą natūralią virvę. Tokią palapinę galima naudoti ne tik lauke, bet ir namuose. Ji netgi gali būti gana daili interjero ar vaikų kambario detalė.

Teepee tent 4

Teepee tent 5

Teepee tent 6

Have a lovely summer. Make the most of it!

Lot’s of love,

E.