Natural, organic? Yes, please!

Natural, organic? Yes, please! 1

Natural, organic? Yes, please!

Few weeks ago I was lucky enough to receive a box full of natural and organic goodies sent by Spalvoti kvapai. Spalvoti kvapai is Lithuanian environmentally friendly brand, selling mainly bath bombs, handmade soaps, natural oils and skincare products.  It comes in a paper box, body butters packed in a metal tins. Every single product looks like a piece of art – just look at those soaps! 🙂


Prieš keletą savaičių buvau nepaprastai nudžiuginta, gavusi dovanų iš Spalvoti Kvapai. Spalvoti kvapai, tai draugiška aplinkai kompanija, prekiaujanti natūraliais bei ekologiškais produktais, tokiais kaip vonios burbulai, rankų darbo muilai, aliejai bei odos priežiūros produktai. Kiekvienas produktas, tai tarsi mažas meno kūrinys – tik pažiūrėkit į šiuos nuostabius muiliukus! 🙂 Viskas supakuota popierinėje dėžutėje, kūno sviestai metalinėse pakuotėse – jokio plastiko.

DSC_7733

DSC_7734

Soaps like those might be a perfect gift idea or a little treat for mom and friends. For example, my mother in law is a huge fan of soaps. I imagine her face looking at those handmade soaps – natural, organic, amazing smell.. what else she could ask for? Like this one, antiseptic moisturising cinnamon and honey soap.


Tokie muilai yra pati puikiausia dovana ne tik muilų mylėtojams, bet puiki galimybė tiesiog palepinti mamą ar draugę. Pavydžiui, mano vyro mama yra prisiekusi muilų gerbėja. Nereikia net ir kalbėti, kaip ji apsidžiaugtų tokia dovana 🙂 Ne tik natūralus, nuostabiai kvepiantis produktas, bet ir atrodo ypatingai… Štai pavyzdžiui, antiseptinis drėkinantis cinamono ir medaus muilas.

DSC_7738

Together with those amazing soaps I received a body butter with mango, aloe gel, orange essential oil and other products. Feel super excited to test those products and share my impressions with you.


Kartu su nuostabiaisiais muilais, gavau kūno sviestą su mangais, alijošiaus gelį, padedantį įvairiausioms odos problemoms,  vonios burbulą, apelsinų eterinį aliejų ir kita. Nei kiek nemeuoju, sakydama, kad nekantrauju viską išbandyti ir pasidalinti įspūdžiais su jumis! O kaip ką jau ir išbandžiau… 🙂

DSC_7741

DSC_7747

Check out Spalvoti Kvapai website here and Facebook page here.


Apsilankykite Spalvoti kvapai puslapyje čia ir Facebook puslapyje. Gyvenantiems Anglijoje yra specialus platintojų puslapis, kurį rasite čia.

spalvoti kvapai

Lot’s of love,

E.

1 Comment
  • Anita

    February 20, 2015 at 2:32 pm

    Cannot wait for a giveaway! Those soaps looks like you could eat them 🙂 really, like a piece of art 🙂