If there is no chocolate in heaven – I’m not going!

If there is no chocolate in heaven - I'm not going! 1

If there is no chocolate in heaven – I’m not going!

As you may now a week ago me and my friend attended a RAW Chocolate making class organised by lovely Asa from Yuuga Kemistri. She told us about her life before Raw food and when she decided to incorporate Raw food into her daily consumption of food,  about her lifestyle changes. I received a lots of interesting information about RAW food diet, supplements and nutrition in general as Asa has studied Nutrition. She says you can always take comfort in the fact that RAW chocolate is delicious and nutritious at the same and showed us how to make easy and delicious chocolate without  having to spend loads of time and money in creating them.  We made quite few chocolate delights and in the end sat around a table to share our impressions while tasting our chocolate creations and drinking orange tea.


Kaip žinote, praėjusią savaitę aš, kartu su savo drauge, dalyvavau RAW šokolado gaminimo kursuose, kuriuos vedė Asa iš Yuuga Kemistri. Ji mums papasakojo apie savo gyvenimą prieš pradedant maitintis Raw ir apie tai, kaip jis pasikeitė pradėjus maitintis sveikai. Kadangi Asa yra sveikos mitybos specialistė, buvo labai įdomu išgirsti apie sveiką mitybą, sveikus pasirinkimus ir kita. Asos teigia, kad valgydami Raw šokoladą, galite nesijausti kalti, kadangi Raw šokoladas yra ne tik skanus, bet ir naudingas. Ji mums parodė keletą receptų, kaip greitai, lengvai ir pigiai pasigaminti Raw šokolado namuose. Pabaigoje susėdome prie stalo ir ragaudamos savo šokoladinių skanėstų dalinomės įspūdžiais užgerdamos apelsinų arbata.

4392

Here are some of our chocolate delights:


Štai keletas mūsų gamintų šokoladinių skanėstų:

DSC_4390

 Avocado chocolate mouse with fresh mint leaves. It was surprisingly fresh and light.


Avokadinai šokolado putėsiai su šviežios  mėtos lapeliais. Neįtikėtinai gaivus ir lengvas.

DSC_4385

Tasty Tangy Lemon Chocolates. It was made with lemon and buckwheat – yes, buckwheat 🙂 And I loved it!! Never thought lemon and buckwheat taste so good in a  chocolate.


Šokoladas su citrina ir grikiais. Taip taip – su grikiais!! Niekada nemaniau, kad citrina ir grikiai šokolade gali būti taip skanu 🙂

!!! Beje, ar žinojot, kad tikrieji, gyvi grikiai yra ne rusvi, o šviesūs, vadinamie žalieji? Pastebėjau, kad Lietuvoje labai populiarūs rudi grikiai, kurie deginti, todėl nebegyvi. Šviesūs, žalieji grikiai yra gyvi, juos galima sudaiginti ir yra švelnesnio skonio.

DSC_4383

Spiced chocolate super bites – this is my favourite one!! Chocolate with cayenne pepper, which has loads of health benefits. It is a well known digestive aid, works as a stimulant even helps to loose weight! So now I understand when Asa says “love them on your lips no worries with the hips” 🙂 It wasn’t too sweet neither too spicy, tasted so extraordinary! I just adore it. Haven’t tried yet to do it at home but definitely will give it a go.


Aštrus šokoladiniai kasniukai man labiausiai patiko 🙂 Šokoladas su aštriąja Kajano paprika, kuri turi daug sveikatai naudingų savybių, gerina virškinimą ir veikia kaip stimuliantas, tačiau priešingai nei kava, nesukelia priklausomybės. Oj, ir dar viena smulkmenėlė – Kajano paprika padeda mesti svorį! Tai štai ką Asa turėjo omenyje, sakydama “love them on your lips no worries with the hips” 🙂 Šokoladiniai kasniukai nebuvo nei labai saldūs, nei labai aštrūs, tiesiog neįprasto, tačiau gero skonio. Dar nebamdžiau pasigaminti jų namuose, bet būtinai bandysiu!

DSC_4360

Spices chocolate super bites on process

DSC_4362-horz

So what was I making I hear you asking 🙂 well.. Thanks to my lovely Renatita, who choose the recipe, we were making those gorgeous banana cubes coated in rose petals and chocolate.


Ką gaminau aš? Savo brangiosios Renatos dėka, kuri išrinko receptą, mes gaminome šiuos banano kubelius, glaistytus šokoladu ir apibarstytus rožių žiedlapiais bei kokoso drožlėmis.

DSC_4375

It didn’t turn out very well as the chocolate wasn’t thick enough and we overplayed with rose petals  however we have plenty of time to improve our skills, don’t we Renatita? 🙂 And it still looks amazing!


Mūsų kūrinys ne itin pavykęs, kadangi šokolado glaistas nebuvo pakankamai tirštas ir mes persistengėme su rožių žiedlapiais (jie tiesiog per gražūs, kad kiekis būtų ribojamas.. Tačiau! Jie vistiek atrodė nuostaniai, o ir laiko pagerinti mūsų šokoladinius gebėjimus turime daugiau nei pajankamai 🙂

Ir atminkit, geriau už šokoladą yra tik viena – tai draugas su šokoladu! 🙂

DSC_4349-horz

And there is only one thing better than a chocolate… It’s a friend with a chocolate!!

If you want to find out more about  YUUGA KEMISTRI which was founded by Raw lifestyle expert and yoga instructor Asa please click here. I would highly recommend her course as it was not only “dry” recipes but very interesting and spiritual evening with personal talks and plenty of useful information for a healthy eating. Also she wrote a recipe book “Love them on my lips – No worries with the hips” which I would really love to read! And if I will – promise to share my impressions with you.

Lot’s of love,

E.

Tags:
9 Comments
 • Anita

  November 4, 2014 at 9:24 pm

  It sounds like you had really great time! I trully enjoyed reading this post – I never thought you can turn this quilty pleasure into quite healthy option! Very inspiring!

  • La Pepa

   November 5, 2014 at 10:01 pm

   It was great experience, I enjoyed every moment! Highly recommend it 🙂

 • gin

  November 5, 2014 at 10:50 am

  Ash jau senokai atradau raw kakava 🙂 Shokolado negaminu, bet darau toki miksa – lygiom dalim raw kakava, kokosu aliejus ir medus. Gaunasi tepama mase. Tai mes su Liuce pasidalindamos sulaizom 🙂 Galima tepti ir ant duonos, trapuciu. Pati kakava labai naudinga, bet geriant ja su pienu, nepasisavinama didele dalis geruju dalyku.
  O apie grikius seniai jau zinau ir labai nustebau suzinojus, nes atradau shviesius tik atvykus gyventi i Uk. Ilga laika tik tokius ir valgydavom, bet shiuo metu naudojam kepintus, pasikeitimui 🙂

  • La Pepa

   November 5, 2014 at 9:27 pm

   Gintare – aš irgi tik į čia atvažiavus tuos grikius atradau 😀 Vis galvodavau, nu kodėl pas juos parduotuvėje kitokie grikiai? Tada pasigooglinau ir tiesa paaiškėjo 🙂
   O žinok mano Melita šiuo atžvilgiu nuskriausta.. Stengiuosi jai nieko saldaus neduoti, jos saldumynai – džiovinti vaisiai, uogos. Razaynkos valdo 😀 Vengiau saldymunų nes galvojau manoji išvis pakvaiš! Ir šiaip vis maniau spės prisiragauti dar. Bet po to nusprendžiau, kad mano gamintų skanumų pagal RAW receptukus galės pasmaliauti 🙂 Dėl kakavos tai žinau, kad daug gėrio ji turi, tik nežinojau, kad su pienu nepasisavinama didžioji dalis – dėkui, kad apšvietei, darysim ir mes jūsų užtepėlę 😉

 • gin

  November 8, 2014 at 3:55 pm

  Liuce irgi nuskriausta shituo atzvilgiu, nors ash galvoju, kad kaip tik apdovanota 🙂 Nes mes vis dar jai nieko neduodam su cukrum. Gauna pasimegauti visokiais skanestais ish vaisiu, sausainiais be cukraus, dziovintais vaisiais. Na, panashiai kaip ir Melita turbut 🙂

 • Elina

  November 9, 2014 at 11:27 pm

  I love master class , and this looks like so much fun , would love to attend also ! You both look stunning , very pretty chocolate masters 🙂

  • La Pepa

   November 11, 2014 at 12:23 pm

   I would like to attend Macaroons master class now 😀 I know you had it already!
   Thanks for all the compliments dear, you are very sweet – as always!

   Best wishes to you and your little girls!!! Hope you all are doing great 🙂

 • Viktorija

  November 16, 2014 at 5:24 pm

  Smagu, kad dar lietuvių būta šiuose kursuose! Šitie kursai super atradimas, nekantrauju pritaikyti žinias savo virtuvėj 🙂

  • La Pepa

   November 16, 2014 at 8:51 pm

   Viktorija, ar pas tą pačią moterį buvai? 🙂 Iš tikrųjų labai smagu, aš jau šį bei tą išbandžiau 🙂