DIY Natural Homemade Sunscreen

DIY Natural Homemade Sunscreen 1

DIY Natural Homemade Sunscreen

Sunshine is a mixed blessing. The positive side is that the sun doses us Vit D and makes us feel good. However, it is very dangerous for our skin. Furthermore, 80 percents of commercial sunscreens contents oxybenzone (also might be called as Benzophenone-3), which goes into our bodies. It absorbs through our skin, where it can disrupt our hormones and cause allergic skin reactions.  I started to look for a natural and organic sunblock options so I would use it careless on a daily basis for my family.


Visi žinome, kad mėgautis saulės spinduliais yra ne tik malonu, bet ir pavojinga. Smagu, kad saulutė mums suteikia Vitamino D ir pakylėja emociškai, suteikia daug geros nuotaikos. Tačiau saulė labai pavojinga mūsų odai.  Pavojingi ir kremai nuo saulės. 80 procentų komercinių priemonių nuo saulės sudėtyje rasite oxybenzone (dar vadinamas Benzophenone-3), kuris per odą įsiskverbia į mūsų kūnus, sutrikdo hormonų veiklą ir sukelia įvairias odos alergijas. Tad pradėjau ieškoti natūralios, organinės priemonės, kurią galėčiau drąsiai naudoti sau ir savo šeimai.

20140311_150602

You can find protection in the nature. Did you know that raspberry seed oil has an SPF 28-50? And carrots an SPF 38-40? There are plenty of other oils with lower SPF as well. Here is all natural and kids friendly sunscreen recipe easy to make at home.


Apsaugą nuo saulės mums dovanoja pati gamta. Ar žinojote, kad aviečių sėklų aliejus apsaugo nuo saulės (SPF 28-50)? Morkų aliejus taip pat turi apsaugos nuo saulės savybių (SPF 38-40). Taip pat yra gausybė aliejų su mažesniu apsauginiu filtru. Dalinuosi su jumis receptu, kaip lengvai pasigaminti namuose 100 procentų natūralią apsaugos nuo saulės priemonę, kuri yra saugi vartoti net patiems mažiausiems.

raspberry_carrot

Healthy solution – homemade recipe for a natural sunblock

30 gr red raspberry seed oil / 30 gr aviečių sėklų aliejaus
30 gr coconut oil / 30gr kokoso aliejaus
30 gr beeswax / 30 gr bičių vaško
5-10 drops of your favourite essential oil (optional) / 5-10 jūsų mėgstamo eterinio aliejaus (nebūtina)
Place all ingredients in a bowl set on a top of boiling water pan and melt together. Allow to cool. Store in a cool dry place or in the fridge. You can use it as a lotion or lip balm as well as sunscreen! Enjoy the sunshine!

Sumaišykite visus ingredientus dubenyje įstatytame and puodo su verdančiu vandeniu. Leiskite mišiniui atvėsti. Laikykite sausoje vėsioje vietoje arba šaldytuve. Šį mišinį galite naudoti ne tik kaip apsaugą nuo saulės, bet ir kūno losjoną ar lūpų balzamą!
Mėgaukitės saule saugiai. Gražios jums vasaros.
Green love,
E.